Karot Delme Kesme


Firmamız yılların verdiği tecrübe ile alanında profesyonel hizmet vermektedir. Sert zemin ve beton delimlerinde etrafa zarar vermeden temiz bir işçilik ile istediğiniz alanlarda delim işlerini yapıyoruz.

Telefonla bizlere ulaşmanız durumunda yerinde görerek en uygun fiyatı veriyoruz. Karot ile beton delme bizim işimiz. Samsun'a ve Tüm Türkiye'ye tüm hizmet vermekteyiz. 

Arge Yapı karot 1992 yılında meslek hayatına başlayan Recep Kuru tarafından, 2012 yılında kurulmuştur. Karot beton delme, beton kesme ve ankraj işlerinde profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

2012'li yılların başlarında beton kırma, karot, beton delme, kat indirme gibi günümüzde evlerimizde, işyerlerimizde ve yeni konutların inşaasında çok rastlanan ihtiyacımız olan bu işleride ekleyerek hedeflerine ulaşmak için bir adım daha atmıştır.

Beton zemin kesmeBeton kırma işlerinizde, kullanım amacı olmayan alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir. Kompreöser ile kırım işlemi ucuzdur. Çatlaklar oluşması kullanım amacını yitirmiş alanlarda önemli değildir. Beton kırım işi ile binaya şekil verme amaçlanıyorsa karot makinaları kullanımı yapıya zarar vermemesi açısından en uygun olanıdır. Binanızda parçalayıp hafriyatı ile birlikte ortadan kaldırmak istediğiniz durumlarda kompresör ile beton kırma uygulaması maliyet açısından en ekonomik çözümdür.

Muhtelif çaplarda, darbesiz, istenilen yerde, sessiz ve temiz, demir donatısıyla birlikte, betonarme döşeme ve perdelerde, her türlü açılım ve tadilat için karot delme tekniğinden yararlanılır.

Demir filizi ekilmesinde en güvenli yöntem olup özellikle hasar görmüş kolon ve kiriş takviyelerinde, mantolama işlemlerinde güvenle kullanılır. Var olan betonarme sistemle birlikte çalışması öngörülen ve yeni oluşturulacak betonarmenin birbirine bağlanması amacı taşıyan, epoksi esaslı reçineler kullanılarak eski betona yeni betonun donatıların ankre edilmesi işlemidir. Her donatı çapı için uygulanabilmektedir.

Karot delme veya kesme işleminin tercih edilmesinin en büyük sebebi yapılara en ufak bir zarar vermemesidir. 50 katlı bir binanın en üst 10 katını yıkmak isterseniz kırıcılarla bu işi yapamazsınız, yapsanız dahi yapı büyük oranda zarar görür. Fakat karot kesme ve delme makineleri ile bu işi sıfır hasar ile yapmanız mümkündür. Profesyonel bir Karotçu arıyorsanız firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.