Hafriyat ve Yıkım


İnşaat sektörünün en zorlu işi olan hafriyat ve yıkım işleri Arge Yapı tarafından sunulmaktadır. Marmaris bölgesinde hizmet veren şirketimiz, inşaat süresince tüm hafriyatın giderilmesi ve yıkım işleri konusunda müşterilerine yardımcı olmak için buradadır.

İnşaat sektöründe hafriyat ve yıkım hizmeti en zor işler arasındadır. Bu süreçte inşaat molozlarını ortadan kaldırmak için belirli şartlara ve kanunlara uyulması gerekmektedir. İnşaat molozları vatandaşlar için tehlike oluşturabileceği için uygun bir şekilde inşaat alanında çıkarılmalı, taşınmalı ve yok edilmelidir. Bu döngünün herhangi bir yerinde problem olması çok büyük problemlere neden olabilmektedir. Arge Yapı olarak bu üç adımı da göz önünde bulundurarak yıkım ve hafriyat işlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

İnşaat sektöründe aynı zamanda çevreye karşı da bir sorumluluk vardır. Özellikle de yıkım ve hafriyat konusunda bu sorumluluk daha da önemli bir hal almaktadır. Eğer hafriyat ve yıkım kalıntıları uygun bir şekilde yok edilmezse, çevre kirliliği gibi çok büyük problemler yaşanabilir. Marmaris bir turizm bölgesi olduğu ve doğal güzellikleriyle yerli yabancı herkesin gözdesi olduğu için yıkım ve hafriyat konusu daha da büyük bir önem kazanmaktadır.

Arge Yapı, Marmaris bölgesinin güzelliğinin ve değerinin farkındadır. Buna uygun olarak yıkım ve hafriyat işlerinizi gereken tüm özeni göstererek ele almaktadır. Çevrenin korunması inşaat sektöründe dikkat edilmesi gereken bir numaralı kuraldır. Marmaris bölgesindeki yıkım ve hafriyat işleri yapılırken, Muğla ilinin belirlediği tüm şartlara ve koşullara uyulmaktadır. Arge Yapı bu kurallara uyulması konusunda gerekli hassasiyeti göstermektedir.
Yıkım ve hafriyat konusunda diğer bir önemli konu da güvenliktir. Eski bir binanın yıkılması sırasında işçilerin ve vatandaşların can güvenliği de ayrıca önemlidir. Tonlarca molozun ve betonun yıkıldığını düşünürsek, insanlar için yarattığı tehlikeyi daha da iyi anlayabiliriz.

Arge Yapı’da insanların can güvenliği her şeyin üstündedir. Arge Yapı işçilerinin ve vatandaşların güvenliği için yıkım alanında her türlü önlemi almaktadır. Hafriyat ve yıkım hizmetlerinde inşaat sektöründe en gelişmiş yıkım araçları kullanılarak işlerin hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.